Rok 2017 akosi nepraje dlhoročným prominentným manželstvám a po Heribanovcoch, Kočišovcoch a Bičanovcoch sa pošuškáva aj o Kramárovcoch. Čo je na tom pravdy a ako to u nich doma vyzerá, prezradil samotný herec.

Portál Fakt 24 vypustil do sveta šokujúcu informáciu. Kramárovci sa podľa ich zdroja majú rozvádzať a jeho manželka Nataša s tromi deťmi už majú dokonca nejakú dobu žiť oddelene. Prominentný pár sa však rozhodol prehovoriť a na svojich sociálnych sieťach zverejnili odkazy, ktoré hovoria za všetko.

Maroš Kramár prezradil denníku super.cz, že jeho 17-ročné manželstvo je v absolútnom poriadku: “Sú to nezmysly. S manželkou sa nerozvádzame, vzťahy máme v poriadku.” pohoršuje sa herec, ktorý čoskoro pricestuje za rodinou na Kostariku. Rovnako na svojom profile zverejnil info o tom, že rozvod sa nekoná a rovnakú rétoriku zvolila aj jeho manželka Nataša, ktorá označila tvrdenia bulváru za neoverené s cieľom pokaziť náladu. Hoci aj v prípade Kočišovcov či Bičanovcov sa objavila enormná snaha o zakrytie problémov, dúfajme, že to nie je prípad Kramárovcov a ich manželstvo bude aj naďalej plné lásky.

Zdroj: fakt24.sk, super.cz, Facebook | Foto: Facebook