Nedávno obletela celé Slovensko šokujúca správa o nezvestnej mladej žene, o ktorú sa veľmi bála rodina a priatelia. Obávali sa najhoršieho, no o pár hodín došlo k zvratu a Soňa sa našla živá, avšak so zraneniami po celom tele. Momentálne má byť hospitalizovaná, pričom sa podrobila kompletnému vyšetreniu.

Soňa sa mala vrátiť zo Slovenského národného divadla, kde pracuje, no domov nedorazila. Svoju mamu stihla ešte informovať, že po práci pôjde s kamarátmi do jedného z bratislavských podnikov, v dôsledku čoho príde domov neskôr ako plánovala. Od toho momentu však zmizla.

O pár hodín bola nájdená pred nemocnicou na Antolskej ulici v Bratislave. 22-ročná žena mala byť v bezvedomí a na jej tele sa nachádzali rezné rany. Polícia taktiež začala trestné stíhanie vo veci znásilnenia. K celej záležitosti sa najnovšie vyjadril brat jej priateľa Kristián Dufinec, ktorý sa verejne poďakoval v mene Soni, jej rodiny aj jeho brata.

Podľa jeho slov ho potešilo, ako sa Slovensko zomklo, aby našlo nevinnú ženu. ,,To zomknutie, ktoré som zažil a ktoré som videl, kým sa Sonka neobjavila, tak to je to Slovensko, tá krajina, v ktorej si viem predstaviť žiť,“ povedal vo videu. Vystrašení príbuzní i priatelia prežili tie najhoršie chvíle a pri jej nájdení im veľmi odľahlo.

Vo chvíli, keď bola Soňa nájdená sa však všetko vrátilo do ,,normálu“. Na sociálnych sieťach sa totiž začali objavovať negatívne komentáre či konšpiračné teórie, o tom, čo sa študentke mohlo stať. „…nerobia dobrú krv najmä dievčaťu, ktoré má pred sebou ešte celý život a chce ho žiť a zaslúži si ho žiť dôstojne. Chcem nám všetkým dať teraz možnosť odkázať mladému dievčaťu, ktoré má celý život pred sebou, že keď sa vráti späť do reality, môže žiť bez toho, aby si na to vôbec spomenula,“ vyzval Kristián všetkých komentujúcich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Iconito  |  Foto: FB/Soňa P., Iconito