Moderátorka Soňa Skoncová sa už viac ako dva mesiace hrdí titulom mama a synček Robko jej robí nesmiernu radosť. Nie všetko je však vždy také ružové, ako sa môže na prvý pohľad zdať a Soňa sa neštíti zdieľať tmavé zákutia súkromia ani s fanúšikmi. 

Krásna moderátorka televízie Joj prežíva najradostnejšie chvíle života a so svojim snúbencom Robom Reisom vychovávajú svoj malý poklad. Soňa však s fanúšikmi zdieľala  aj zvláštnosť, ktorá sa u nich doma opakuje pravidelne každý večer! „Robko plače každý večer v tú istú hodinu, približne o 19:00. Prvé dni som si myslela, že sú to koliky. Dokonca mal nasadenú liečbu, ktorá nič nezmenila,“ prezrádza mamička.

Intuícia však Soni našepkávala, že večerný plač s bolesťami bruška nesúvisí: „Synčeka som naďalej pozorovala a pátrala som po tom, čo môže byť za večernou nespokojnosťou. Dozvedela som sa o “Witching Hour”, po slovensky čarovná hodinka, ktorá sa objavuje večer, aj keď je napapaný, prebalený, poláskaný, netrápi ho bruško… Robko spustí nárek, pri ktorom som si mnohokrát poplakala spolu s ním. Občas plače polhodinu, niekedy dlhšie a inokedy len krátku chvíľu. Na upokojenie nepomáhalo takmer nič. Naša kreativita však nepozná hraníc a skúšali sme všetky kolísavé pohyby, nosenie, tíšenie, a dokonca aj spev. A potom sme objavili Ameriku,“ pričom Robka najčastejšie ukľudní dojčenie alebo nosič. Soňa dôvod synčekových plačov nepozná, môžu však mať súvis s vývinom nervovej sústavy, preúnavou alebo spracúvaním mnohých vnemov počas dňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/sonaskoncova