Diváci televízie JOJ zostali poriadne zaskočení, keď sa miesto ich obľúbeného programu Tvoja mama varí lepšie ako moja dočkali len reprízy šou Veľký balík. Stalo sa niečo s obľúbeným formátom, ktorý denne baví tisíce ľudí po celom Slovensku?

Každý, kto sa tento týždeň tešil na nové epizódy šou Moja mama varí lepšie ako tvoja či seriálu Naši, zostal prekvapený. Kým jesenná sezóna na obrazovkách iba začala, na JOJ-ke sa už teraz dejú prvé zmeny, pričom ako náhrada za obľúbené formáty majú byť reprízy seriálu Hod svišťom a šou Nikto nie je dokonalý. Aj keď sa mnohí diváci neveriacky pýtali, čo sa stalo s ich obľúbenými programami, koniec projektom televízie rozhodne nehrozí.

V utorok o 20:35 si diváci od nadchádzajúceho týždňa môžu pozrieť premiéry novej série relácie Nikto nie je dokonalý, ktorá sa v tomto čase vysielala minulú i predminulú sezónu, tentokrát s novou moderátorskou dvojicou Marián Čekovský a Martin Dejdar. Diváci o seriál Naši neprídu, plánujeme ho však vysielať v inom nasadení, ako bolo doteraz zvykom. O jeho zaradení do programovej štruktúry budeme však informovať,“ informovala nás Lucia Kulihová z TV JOJ.

Aj keď nad tým, kedy sa vráti na obrazovky seriál s Lujzou Garajovou Schramekovou a Mariánom Miezgom môžeme iba polemizovať, obľúbená kulinárska šou sa objaví v programovej štruktúre už čoskoro: „V nadchádzajúcom týždni upravujeme aj vysielanie premiérových častí šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Diváci si šou môžu pozrieť na JOJke o 16:30 a v repríze na PLUSke o 18:25,“ dodáva Lucia Kulihová.

Foto: Facebook