Marek Fašiang, ktorého preslávila rola veterinára Tomáša Oravca v seriáli Oteckovia, pred pár mesiacmi oznámil rozchod s mamičkou svojej dcérky Terezou Bizíkovou. Našiel si už pohľadný herec za modelku náhradu?

Celebritný pár, ktorý patril medzi najkrajšie v tunajšom šoubiznise, šokoval koncom minulého roku rozchodom. Marek Fašiang a Tereza Bizíková sú však kvôli 2-ročnej dcérke Olívii stále v priateľskom kontakte.

Nedávno sa medzi fanúšikmi a v médiách objavili informácie, že má Marek blízko k herečke Kristíne Kanátovej, ktorá hrá v seriáli Mama na prenájom jeho sestru Evu. Dvojica sa totiž na sociálnych sieťach neraz pochválila spoločnými zábermi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

„Viem, že sa začalo šíriť, že s niekým som, no ja o tom úprimne nič neviem. Aktuálne je skutočne môj život rozdelený medzi prácu a moju dcérku, s ktorou som takmer každú voľnú chvíľu. Takže úprimne poviem, že na nikoho nového nemám ani čas a ani chuť. Hlavne ten čas a tam sú tie priority úplne niekde inde nastavené. Takže venujem sa skutočne len tej kariére a Olívii,“ vyjadril sa na rovinu pre Nový Čas herec, ktorý aktuálne hviezdi aj ako Nemec Ludwig v seriáli Dunaj, k vašim službám. Marek tak po svojom boku nikoho nemá a keď je s malou princezničkou, stará sa o ňu sám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/marekfasiang