Obľúbená slovenská speváčka sa v čase pandémie koronavírusu nevyhla ochoreniu, ktoré postihlo už viac ako 100-tisíc Slovákov. Bývalá porotkyňa šou Superstar pre TV JOJ prezradila, aké to bolo bojovať s Covidom-19, pričom priznala, že bola absolútne slabá.

Speváčka Katarína Knechtová (39) si v uplynulých dňoch prešla mimoriadne nepríjemným obdobím, keď sama bojovala s pandémiou koronavírusu. Rodáčka z Prešova sa o ochorení rozhovorila v jojkárskej relácii Top Star, kde priznala aj to, čo by ste nečakali. „Skutočne je lepšie to nechytiť, lebo jednak váš zadok zažije stredovek – aj môj to zažil a cítite sa naozaj zle – a trvá to hrozne dlho a tá izolácia tomu tiež neprispieva,” prekvapila Katarína.

„Mala som všetko možné, zažila som, čo sa dá, našťastie, stále si myslím, že patrím medzi tých šťastných, ktorí nemali štyridsiatky horúčky a problémy s pľúcami. Nekašľala som až tak, aby ma dusilo. Ale únava, horúčky dva týždne, rôzne vyrážky, afty, brutálna bolesť svalov a kĺbov, únavový syndróm. Človek sa naozaj cíti, akoby fungoval na nejakú zástrčku, že ťa vytiahnu a vypnú a si v momente tuhá, že si tak slabá, že nedokážeš ani odpísať na esemesku,“ dodala na záver Knechtová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: IG/katarinaknechtovaofficial