Americká speváčka je šťastím bez seba. 37-ročná hviezda Christina Milian len pred niekoľkými hodinami oznámila svetu, že sa už onedlho stane po druhýkrát mamou! Nedávno pritom prekvapila tehotenstvom aj 42-ročná speváčka.

Christina Milian, 37-ročná americká rodáčka z Jersey, ktorá sa do povedomia fanúšikov zapísala najmä hitom “From Am To Pm”, sa stane opäť mamou. Bábätko má na svet priviesť už o niekoľko mesiacov svojmu mladšiemu partnerovi, francúzskemu spevákovi Mattovi Pokorovi (33).

Dvojica je spolu približne dva roky, pričom harmónia srší zo zaľúbencov už od samého začiatku. Pre Christinu pôjde už o druhé dieťatko, keďže momentálne vychováva 9-ročnú dcérku Violet, ktorú má s producentom a spevákom The Dream-om z prvého manželstva.

S fanúšikmi sa o radostnú zvesť podelila prostredníctvom sociálnej siete, keď zverejnila krásny záber bábätka z ultrazvuku. “Novinka v 2020! To je požehnanie!” rozjíma sa kráska. Podobný záber v čierno-bielej zverejnil aj šťastný otecko. Dvojici srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/mattpokora, christinamilian