Známa slovenská speváčka Celeste Buckingham sa dočkala obrovskej pocty zo zahraničia, ktorá sa podarí len máloktorému slovenskému spevákovi či speváčke. Celeste sa preslávila účinkovaním v Superstar, síce šou nevyhrala no má azda najúspešnejšiu kariéru zo všetkých. 

Nedávno vydala svoj ďalší album s názvom „Bare“, s ktorým sa presadila ako u nás tak aj v Česku. S najnovším singlom „GoAway“ získava speváčka len samé dobré recenzie a dokonca s ním boduje aj v zahraničí.

Vďaka tejto piesni sa o ňu začal zaujímať aj zahraničný bulvár. V jednom článku ju dokonca označujú ako „európsku popovú princeznú“ a to je veľká česť. Najviac vizdvihli časť, v ktorej speváčka rapuje a prirovnali ju k svetoznámemu Eminemovi.

Dokonca sa dostala aj do jedného z najznámejších amerických magazínoch o celebritách „Buzzfeed.com“, kde sa autorka článku o Cel zaujímala aj ako o osobu. Vyzdvihla jej skvelý charakter aj to, že si dokázala nájsť rovnováhu medzi reálnym a hudobným svetom.

V roku 2016 dostal vrelé prijatie na americkom hudobnom trhu jej singel „Crushin‘ My Fairytale“, ktorý sa dostal do rebríčka Billboard Mainstream TOP 40. Dúfajme, že s novou piesňou to dotiahne v rebríčku ďalej. Držíme palce, len tak ďalej.

Zdroj: YouTube / Instagram