Modelka Daniela Peštová dostala v rámci fotenia pre magazín TopFashion za úlohu urobiť s niekým rozhovor a vybrala si na to svojho manžela Paľa Haberu. Ten v exkluzívnom interview so svojou krásnou manželkou prezradil, aký je najväčší mýtus, čo sa o ňom šíri, ale aj to, akému spodnému prádlu dáva prednosť!

Paľo Habera sa preslávil ako spevák, či už sólový alebo ako líder skupiny Team. Neskôr si pre zmenu získal mnoho priaznivcov (ale aj odporcov) ako nekompromisný porotca v speváckych súťažiach.

[sociallocker]Paľo má dobrý vkus nielen na hudbu, ale aj na ženy, veď jeho manželkou je krásna česká modelka Daniela Peštová. Práve ona pri príležitosti fotenia pre magazín TopFashion vyspovedala svojho manžela a ten prezradil niekoľko zaujímavostí zo svojho súkromia!

pavolhabera_9_9_2016_22_51_24_183

Paľo v rozhovore, ktorý s ním robila jeho manželka prezradil, že najviac svoje okolie irituje drzosťou a sebeckosťou, naopak najväčší mýtus, ktorý koluje o jeho osobe je to, že je arogantný. Daniela však v rozhovore pre TopFashion manželovi položila aj intímnu otázku na telo a tou bolo, akému spodnému prádlu dáva populárny spevák prednosť. Na otázku, či slipy alebo trenky, odpovedal Habera veľmi originálne: ,,Oboje – slipy na deň a trenky na noc.”

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram.com
[/sociallocker]