Igor Matovič má obdobia, kedy na sociálnej sieti mlčí vo chvíľach, kedy by mal prehovoriť. Naopak, pokojnú atmosféru veľmi rád naruší príspevkami, ktoré v spoločnosti vyvolávajú búrlivé diskusie. Aj tentokrát sa rozhodol, že začiatok nového roka započne útokmi na určitú skupinu obyvateľov, ktorú neplánuje akceptovať.

Bývalý minister financií sa rozhodol prvé dni v novom roku venovať LGBTI+ komunite. Politik je totiž presvedčený, že mnohí ľudia podľahnú manipulátorom aj v oblasti svojej orientácie. ,,Ovečky, ktorým podhodíte akýkoľvek výmysel a oni ho bez reptania a zbytočných otázok spapkajú, akoby to seno bolo,“ napísal na sociálnej sieti.

Matovič na potvrdenie svojho názoru využil aj dvojnásobnú vraždu, ku ktorej došlo 12. októbra 2022 na Zámockej ulici v Bratislave. ,,Veď si zoberme ako príklad to, čo sa dialo po vražde dvoch nevinných chalanov pred Teplárňou. Rad radom všetci od radového progresívneho pešiaka po prezidentku spustili jednu obrovskú a dokonale prešpekulovanú manipuláciu,“ tvrdí šéf strany OĽaNO, ktorý zdôraznil, že primárnym cieľom vraha mal byť hetero premiér.

Rodák z Trnavy vyčíta ľuďom, že sa dostal pod paľbu kritiky, keď vyhlásil, že ,,je na ženy“ . ,,Veď, čo som si to dovolil vysloviť za zvrátenosť, že som hetero, verný svojej žienke… A najmä to, že deti by sme mali viesť k ideálom! Strašný to zločin,“ posťažoval sa exminister. Jeho vyjadrenia však neunikli ani spevákovi Jakubovi Petraníkovi, ktorý sa hrdo hlási k LGBTI+ komunite.

Bývalý superstarista na otvorené ústa povedal, čo si skutočne myslí o Matovičovi. „HETERO Igor si takto na Nový rok zaspomínal na brutálnu popravu Juraja a Matúša. Opäť svojsky, opäť spomína nakoniec na seba. Jeho vtedajšie priznanie k HETERO orientácii nebolo pre nikoho šokujúce, keďže za ženu má dlhé roky ženu… kontext nedomyslel, ako inak. Verím v karmu. Ak by nakoniec bola Klárka (pozn.red. dcéra Igora Matoviča) lesba, nebola by to vôbec škoda. Už sa potom len vyrovnať s tým, že jej otec je… ako by som to slušne… KO*O*,“ s hnevom napísal na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Jakub Petraník, Igor Matovic