Ako sa zdá, slovenská rapová scéna by sa mala mať na pozore! Na výslnie sa totiž prediera nový hip-hopový talent, ktorý však nehovorí o štandardných témach, ako sú peniaze, životný štýl či kariérny rast, ale o čomsi celkom inom. O plastoch!

Moderátor markizáckeho spravodajstva sa od účinkovania v šou Tvoja tvár znie povedome opäť odviazal a fanúšikom znova ukázal svoje hudobné cítenie. Tvár Televíznych novín prikývla na spoluprácu s detskými umelcami Smejkom a Tanculienkou, pričom spolu nahrali nový edukatívny hit pre najmenších. Ako hovorí už názov piesne, trojica poúča deti, aby boli šetrné k životnému prostrediu a vyhýbali sa plastom.

Promo k skladbe urobil Viktor aj na sociálnej sieti Instagram, kde varoval slovenských raperov, že vstupuje na domácu scénu. „Vstupujem na scénu nekompromisne a natvrdo hovorím svoj odkaz. Drsnejší jak rapavý chrbát Rytmusa, mocnejší ako CBD Majka Spirita. Viktor Vincze ejkejej šalánsky ofinkový ekokrocan. Vychovala ma skládka, tu sa končí sranda! Alebo začína?“ pýta sa s nadhľadom Vincze.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube