Vianoce sa už nezadržiteľne blížia a práve dnes tu máme prvú adventnú nedeľu, ktorá so sebou prináša započatie najkrajších sviatkov roka. Svoje o tom vedia aj chalani zo Šale, ktorých vianočný singel momentálne valcuje internet.

Staré klasické skladby, ktoré už tradične spríjemňujú Slovákom celý december, sú, samozjreme, jedinečné, avšak tentokrát sa o slovo prihlásili Deejay Jany a Darien Tory, ktorých chytľavý singel momentálne valcuje sociálne siete.

“Pieseň sme robili s kamarátom, on ju naspieval a ja som tvoril hudbu. Nemalo to žiadny účel, bolo to také spontánne na stránku pre “pár ľudí”, ale stalo sa to, že ľuďom sa to zapáčilo… Veľmi… A šíri sa to ako vírus,” povedali nám hudobníci, ktorí “nechtiac” vytvorili hit oslovujúci masy. Veď povedzme si úprimne, kto by nemal rád Vianoce? :)

Zdroj: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)