Stanka Klčová patrí po novom nielen k najatraktívnejším účastníčkam reality šou Farma, ale aj súťažiacim Bez servítky. Teraz však svoj imidž se*y Barbie vymenila za niečo odvážnejšie a štýlovejšie.

Rodáčka z Čachtíc vo štvrtok dokázala, že vie nielen dobre vyzerať, ale sa aj parádne obracať v kuchyni. Stanka pripravila súperkám chutné menu zložené z polievky z pečenej zeleniny, kačku s kapustovo-zemiakovým pyré a sladkú bombu v podobe palaciniek s pudingom, šľahačkou a ovocím. Od dievčat, z ktorých sa počas týždňa stali kamarátky, si tak vyslúžila pekných 33 bodov.

Profesionálna animátorka sa netají svojím blízkym vzťahom k ružovej farbe. Imidž krásnej Barbie jej dotvárajú aj dlhé blond vlasy, ktoré mala počas Bez servítky vypnuté do copu. Ten je už ale minulosťou a nahradil ho iný štýlový účes.

Je vám Monika z Bez servítky povedomá? Dôvod je viac než jasný!

Stanka stavila na afro zapletené copíky v odtieni “špinavej” blond, s ktorými sa prihovorila sledovateľom na Instagrame, aby ich pozvala na livestream. V ňom sa dnes (v piatok) večer spojí aj s ostatnými dievčatami – hlavnou témou bude, ako inak, dianie v Bez servítky.

Tak čo, spoznali by ste Stanku s novým účesom?

Stanka

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ, Instagram/crazydeya