V piatok odštartoval v Košiciach prestížny filmový festival MFF Art Film, na ktorý zavítala aj víťazka druhej série šou Ruža pre nevestu. Stanka síce vložila svoj stajling do rúk odborníkov, no u fanúšikov sa s úspechom nestretla.

Stanka svojím zjavom očarila už v prvej epizóde Ruže pre nevestu, a to nielen ženícha Radka, ale aj všetkých divákov. Nie nadarmo sa 31-ročná brunetka v roku 2019 prebojovala na Miss Universe, ktorú síce nevyhrala, ale Slovensko reprezentovala na svetovom finále na Filipínach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

O priazeň hviezdy romantickej šou sa teraz trhajú rôzne firmy, ale aj stajlisti či vizážisti, túžiaci na nej odprezentovať svoju prácu. Tí, do ktorých rúk sa brunetka vložila pri príležitosti košického filmového festivalu, sa ale reakciám Stankiných fanúšikov určite nepotešia. ,,Menej je viac. Tu vyzeráte Stanka na zachovalú 40tničku. Pritom tak pekná žena a kilo mejkapu, zbytočne. A prežitok opálenia a vlasov. Byť viac fresh vám svedčí viac. Ani sa tu nepodobáte na seba. Nevyšlo to,” odkázala kráske Anet.

Stanka nepriamo potvrdila vzťah s politikom: Uštipačná reakcia!

,,Tu si salón neurobil veľmi dobrú reklamu. Ľudia, čo sa tomu venujú, by mali odhadnúť, aký mejkap a účes sa hodia človeku. Takto dogabat pekný základ, moc by som sa tým nechválila. Ten mejkap aj vlasy by možno vyzerali v pohode na niekom inom, ale toto je hrozné. Presný opak zvýraznenia krásy,” myslí si Michaela. ,,Tak toto vôbec!! Robí vás to o 10 rokov staršou,” pridala sa iná sledovateľka.

,,Tak toto vôbec, prepáč, ale nevyzerá to vôbec pekne, najprv som sa zarazila, že kto to vôbec je, pridalo ti to aspoň 10 rokov,” znie ďalší z názorov, podľa ktorých bola Stankina výrazná vizáž krokom vedľa.

Zdroj/Foto: Instagram/stanislavaluckova