Eva Kramerová, známa pod prezývkou Evelyn, síce nenosí veľkosť 36, no i tak je to krásna kočka s úžasným zmyslom pre humor. Komička je však kvôli svojim kyprejším tvarom často terčom tvrdej kritiky, s ktorou sa musela postupom času vysporiadať.

Sláva sympatickej blondínky stúpla doslova z večera do rána. Od vtipných videí cez tancovanie v Let´s Dance po moderovanie Farmy 10 vždy baví mnohých slovenských divákov. Byť známou však so sebou nesie aj určité negatíva. Jedným z nich sú útočné komentáre od sledovateľov na jej adresu. Najnovšie totiž musela Evelyn čeliť urážke, ktorá jej prišla na sociálnej sieti.

Staršia pani ju totiž v správe nazvala prasaťom. Aj napriek tomu, že moderátorka na správy podobného typu nereaguje, tentoraz sa rozhodla odpísať. „Vyzeráte na ženu v zrelom veku a nerada to hovorím práve z úcty k starším, ale toto sa naozaj nepatrí. Takto sa nespráva žena k žene. Možno vás to ešte neučili, nás už, chvalabohu, áno. Možno je to výchova a možno len chýba empatia a možno len píšete mne to, čo si v skutočnosti myslíte o sebe. Skúste sa nad tým zamyslieť, budem vám držať palce,” zdvorilo odrovnala ženu, ktorá sa správala viac ako neslušne.

Urážka od Slovenky

Reakcia Evelyn

Zdroj: Instagram/evelynjefresh  |  Foto: Instagram/evelynjefresh, markiza.sk, Pixabay