Obrovská tragédia sa odohrala v piatok u našich českých susedov, keď matka so svojim malým dieťaťom prišla na návštevu svojej matky a sestry. Zatiaľ z nezistených dôvodov vraj na bezbranné dieťa zaútočil pes. To na následky svojich zranení zomrelo.

Nekonečný žiaľ a výčitky musí teraz prežívať matka, ktorá si so sebou na návštevu vzala svoje malé dieťa. Nikto by nepredpokladal, že by sa taká obyčajná návšteva, mohla takto tragický zvrtnúť! Jedno je však isté: útočil pes a dieťa svojim zraneniam podľahlo! K útoku  došlo v byte v Přerove.  ,,Príčiny, okolnosti aj miera zavinenia tejto nešťastnej udalosti sú v súčasnosti predmetom policajného vyšetrovania. Pes bol zaistený! “ vyjadril sa policajný hovorca František Kořínek.

Podľa nepotvrdených informácií by malo ísť o argentínsku dogu, ktorá sa často chová dominantne. Čo však predchádzalo tejto tragédií? Bola to iba krutá náhoda?

Keďže je celá tragédia veľmi citlivou záležitosťou, ostáva veľa informácií neprezradených. Podľa českého denníka Blesk by mal byť obeťou približne ročný chlapček.

Zdroj: blesk.cz | Foto: pexels