Dnes krátko pred ôsmou hodinou zasahovali záchranné zložky v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, kde došlo počas požiaru záhradnej chatky k nečakanej streľbe. Kým jeden z požiarnikov utrpel poranenie, na pozemku sa nachádzalo aj telo muža bez známok života.

Polícia Slovenskej republiky prijala v nedeľu ráno správu o streľbe v Bratislave, kde boli k požiaru záhradnej chatky v mestskej časti Nové Mesto vyslaní príslušníci Hasičského a záchranného zboru. Po príchode na miesto po nich začal páchateľ strieľať a jeden z hasičov utrpel strelné poranenia horných končatín, pričom po kontaktovaní zabezpečila polícia okolie miesta incidentu.

„Po vstupe na pozemok bolo nájdené telo muža – pravdepodobne strelca bez známok života. Vedľa muža sa nachádzala aj krátka strelná zbraň. Vyšetrovaním ďalších okolností tohto prípadu sa bratislavskí policajti intenzívne zaoberajú, v súvislosti s týmto incidentom preverujeme aj možnú ďalšiu trestnú činnosť,“ uviedla. K predmetnému sa napokon vyjadrili aj zástupcovia HaZZ, ktorí priblížili, že postrelený hasič je mimo ohrozenia života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol, HaZZ