Po novom farmár, po starom lámač ženských sŕdc, vymetač bratislavských podnikov a najmä tanečník, čo sa nebojí TO rozbaliť. Striptér Henrik Szabó má celkom jasný postupový návod v tom, ako sa získavajú nové kamarátky. Pri pílení dreva sa s Monikou Šulekovou bavil aj o tom, prečo s ňou ten “pravý kamarát” zatiaľ nie je.

Heňo, ktorému farmári nepovedia inak ako poloboh či Aquaman, nemá o ženskú pozornosť núdzu. 25-ročný Bratislavčan sa totiž živí ako striptér, pričom dievčatá sa mu vrhajú nielen do náručia, ale aj do postele celkom samy. Kým na markizáckom statku si v prvých týždňoch cestu nenašiel takmer k nikomu zo súťažiacich, v posledných dňoch sa priatelí s viacerými z nich. Potom, čo Evelyn oznámila farmárom, že v najbližšom období budú fungovať vo dvojiciach, statný Bratislavčan sa spojil s temperamentnou Monikou.

Nekonečné ironické doťahovačky medzi párom zo statku neostali nepovšimnuté ani u ostatných, no ako sa zdá, oni si rozumejú s úsmevom na tvári spôsobom sebe vlastným. Monika dokonca vyspovedala Heňa, ako to má v živote s kamarátkami. “Čo sa týka kamarátok, tak s nimi je to ozajstné, až keď som ich dal dole. Ale to neviem ti vysvetliť. Kamarátstvo je pravé, keď ju dáš dole, ale iba raz. Iba raz, lebo tam už potom skončí iskra a už ste len čisto kamaráti. Som ti to vysvetlil. Proste pravé kamarátstvo môže byť potvrdené len fajkou mieru,” prezradil svoj nečakaný postoj.

Je viac ako zrejmé, že Heňo sa s tým nepára ani priznaním, že nepotrebuje v žene dušu, ale niečo, takpovediac, hmatateľnejšie: “Ja potrebujem ženu s veľkými kozami!” Monika sa v prejave nenechala zahanbiť a Henricha, ako inak, nešetrila: “Ale prosím ťa, také máš priority, že veľké kozy, tie jej sfúknu v 50tke, potom ťa chcem vidieť, čo budeš robiť.” Aj na tom má poloboh z Farmy jasnú odpoveď: “Vieš, čo spravím v 50tke? Vymením za dve 25-ročné.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Video: streamable.com | Foto: IG/farma.markiza