V piatok prišla hrozným spôsobom o život mladá študentka z Ukrajiny. Len 21-ročná Maria bola nájdená bez známok života na internáte Mladá Garda v Bratislave. Hoci sa najskôr predpokladalo, že zomrela kvôli zdravotným problémom, napokon sa prípadom začala zaoberať kriminálna polícia.

Mladá študentka Maria z Ukrajiny zomrela pred týždňom na internáte v Bratislave. Spočiatku sa polícia domnievala, že 21-ročná žiačka 1. ročníka zomrela za prirodzených okolností, no neskôr sa ukázalo, že jej k odchodu na druhý svet ktosi dopomohol. Televízia JOJ uviedla, že žena mala byť udusená istým mužom, ktorý už skončil v rukách kriminálnej polície.

Najnovšie prišla aj s podrobnejšími informáciami, ktoré odhaľujú, ako k ohavnému činu došlo. Zadusiť Ukrajinku mal jej vlastný priateľ Vladimír, s ktorým chodila do rovnakého ročníka. Ten si mal počas celého osudného dňa vyrábať alibi tým, že Marii niekoľkokrát volal a kontaktoval aj jej kamarátov s tým, že priateľku hľadá. Napokon mal prísť na internát, kde objavil jej nehybné telo a zavolal dokonca pomoc.

Ja som akože počula, že kamarát prišiel jej na izbu a ležala fialová a už len pena v ústach,“ uviedla jedna zo študentiek. Nevedno, či sa nakoniec vo Vladimírovi ozvalo svedomie, no v stredu sa rozhodol sám prihlásiť na polícii a k strašnému činu sa priznal. Údajne mal priateľku zadusiť holými rukami, pričom motív vraždy ostáva naďalej neznámy. Mladý Ukrajinec zatiaľ nie je obvinený, no situácia sa môže každú chvíľu zmeniť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk, FB/Polícia SR – Bratislavský kraj │ Foto:Televízia JOJ, FB/M.K.