Celý svet relatívne nedávano šokovala informácia o rakovine kráľa Charlesa III. Avšak aktuálne panujú obavy aj o obľúbenú členku kráľovskej rodiny a zároveň manželku nástupcu brutského tróna princa Williama.

Ľudia sa obávajú o zdravie princeznej z Walesu Catherine nazývanej skrátene aj Kate. Napriek tomu, že Kensingtonský palác už skôr avizoval, že sa Kate na verejnosti objaví najskôr po Veľkej noci, nedostatok oficiálnych správ o jej stave vyvoláva pochybnosti. Šíria sa špekulácie, že musela znova do nemocnice.

Po internete sa šíri tvrdenie, že sa princeznina rekonvalescencia skomplikovala, či dokonca musela opäť ísť do nemocnice. Najčastejšia otázka užívateľov sociálnych sietí znie na jej adresu aktuálne znie: „Kde je Kate?“ Špekulácie sa tento týždeň zintenzívnili, keď sa princ William náhle ospravedlnil z dôležitej verejnej akcie a neúčasť odôvodnil iba bližšie nespresnenými „osobnými dôvodmi“, píše brutský denník Daily Mail.

To, samozrejme, u mnohých ľudí vyvoláva dojem, že sa musí diať niečo veľmi vážne. A zrejme sa to týka práve Kate. Palác na to ale naďalej príliš nereaguje a dodáva len to, že až do Veľkej noci sa o stave Kate nebude nikto vyjadrovať, ak by sa nestalo niečo extrémne dôležité.

Zdroj: Daily Mail | Foto: