Bývalý minister hospodárstva Richard Sulík má za sebou náročné politické obdobie. Počas vládnutia sa okrem svojho rezortu stával pravidelne aktérom v konfliktoch, a to najmä s Igorom Matovičom. Po odchode z postu bol politik pristihnutý na známej klinike v Maďarsku.

Richard Sulík sa po náročnom období ministrovania v rezorte hospodárstva zrejme potrebuje dať dokopy. Šéf strany SaS sa totiž dočasne stiahol do ústrania a momentálne sa má podľa informácii PLUS 7 DNÍ nachádzať sám bez rodiny na známej klinike v Maďarsku.

Neďaleko Balatonu v Siofoku však nerieši vážne zdravotné problémy, ale vypúšťa nahromadený stres a prebytočné kilá, foto <<< TU <<<. Exministra sa totiž podarilo vyfotiť pri tom, ako si dopriava ranný beh v areáli Ajurvédskej a lekárskej kliniky. Samotný Sulík po oslovení priznal, že dva roky na ministerstve si vybrali svoju daň a potrebuje sa zotaviť.

Cítil som na kilogramoch aj na zdraví, že hlavným problémom je stres,“ odvetil otvorene. Zároveň poznamenal, že až na Srí Lanku (kde si dopriava detox Zuzana Plačková) odcestovať nechcel najmä kvôli nečakaným problémom, ktoré by mohli vyžadovať jeho náhly návrat. Dvojtýždňový pobyt na klinike sa pritom finančne pohybuje v sume okolo 6-tisíc eur. Sulíková bývalá kolegyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová len pred pár hodinami ohlásila vznik novej strany s poriadne nečakaným názvom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Richard Sulík