Hoci je speváčka Katka Knechtová nováčikom sediacim v porote úspešnej speváckej súťaže SUPERSTAR, servítku si pred ústa nedáva. A zdá sa, že toto nežné žieňa dokáže byť poriadne drsné. Aspoň, čo sa týka hodnotenia výkonov nádejných spevákov. Po tom, čo popustila uzdu svojím ústam, ostal s vypúlenými očami aj samotný kat Paľo Habera. Taký náklad od nej teda nečakal! 

Lenka a Jakub, ktorí spolu spievajú v punkovej kapele prišli na kasting, aby skúsili svoje šťastie, zviditeľnili sa a prípadne naštartovali svoju spevácku kariéru. Očakávanie bolo obrovské a dúfali, že s emotívnou piesňou Impossible, ktorú predviedli v duete zabodujú.

No len čo zazneli prvé tony, porotcovia na seba najprv vyvalili oči a neskôr sa začali otvorene smiať. Habera a Knechtová dokonca skončili v záchvatových kŕčoch a ich výkon prirovnali ku falošnej kakofónií.

Na tento disharmonický a falošný spevácky prejav, Knechtová zareagovala hláškou: „Ja fakt, keď mám nejakú hlístu v riti, tak teraz definitívne vyšla von.“ 

Zaskočený Habera na jej drsné slová ihneď odpovedal: „Noo, tak takéto hodnotenie sme tu ešte nemali“ a súťažiacich následne počastoval titulom „Najfalošnejšie číslo v histórii Superstar v Česko-Slovensku!“

O tom, že nepostúpili, zrejme nie sú žiadne pochybnosti.

Vypočujte si teda ten ,,najfalošnejší spev v histórii Superstar“!

Zdroj /Foto / Video: YouTube