Jedna z najúspešnejších televíznych šou, ktoré sa vysielajú na slovenských obrazovkách, sa už onedlho vráti so svojou šiestou sériou. V zábavnom formáte Tvoja tvár znie povedome tentokrát budú divákov zabávať nielen Fero Joke a Evelyn, ale aj ďalšie tváre domáceho šoubiznisu.

Televízia Markíza len pred okamihom zverejnila, že paleta umelcov, ktorí sa objavia v novej sérii šou Tvoja tvár znie povedome, bude skutočne zaujímavá. Okrem dvoch komikov ukáže v súťaži svoje spevácke kvality aj aktuálna Superstar Barbora Piešová, pričom priestor na zviditeľnenie sa dostal aj začínajúci herec a spevák Martin Klinčúch. Neopozeraný študent konzervatória sa divákom televízie vryl do pamäte v úspešnom seriál Pán profesor, kde si zahral jedného z hlavných študentov.

Produkcia relácie neobišla ani svoj ďalší trhák Sestričky, odkiaľ sa za mikrofón postaví jedna z hlavných postáv Kristína Madarová a predstaviteľ doktora Chromíka, Braňo Mosný. Zástup hercov zavŕši obľúbený dabingový herec Dušan Cinkota, ktorého hlas diváci poznajú predovšetkým ako Chandlera zo seriálu Priatelia. Osmičku súťažiacich prekvapivo uzatvára bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová žijúca v zahraničí, o ktorej možno málokto vie, že má vyštudovaný operný spev.

Ako uviedla pre portál Markíza.sk, na obrazovky sa vracia po 11 rokoch, čo považuje za veľkú výzvu, na ktorú sa však mimoriadne teší. “S cestovaním to bude, samozrejme, trochu náročné, nechcem, aby deti strádali a aby to bolo na úkor niečoho. Nejako to však už skĺbime. Myslím si, že keď sa chce, tak sa dá absolútne všetko. Takže sa na to teším, užijem si to a dúfam, že si to užijú aj televízni diváci,” prezradila Zuzana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk