Superstarista Lacko Angyal šokuje v Súdnej sieni: Pozrite sa na jeho herecký výkon!

Dátum:

Superstarista Lacko Angyal, ktorého si každý zapamätal najmä kvôli hitu Pošta, sa vo svojej kariére rozhodne nevzdáva. Najnovšie si to namieril do Súdnej siene. Pozrite sa na herecký výkon, ktorý pred kamerami predviedol!

 

Lacko Angyal zažiaril počas 6. série speváckej súťaže SuperStar, kde sa do povedomia divákov definitívne zapísal svojím hitom Pošta. Sprevádzalo ho však aj viacero škandálov, ktoré spôsobili jeho nevyriešené vzťahy s mamou ako aj verejná zbierka ľudí na Lackove nové bývanie. Aj keď sa napokon nestal víťazom tretej série, rozhodne sa nechystá upadnúť do zabudnutia. Ku svojmu hitu už stihol vydať aj videoklip a svoju kariéru rozbieha na viacerých frontoch.

Najnovšie to mladík skúša ako herec v obľúbenej relácii z právnického prostredia Súdna sieň. Lacko si tu strihol rolu Richarda, ktorý musí vypovedať v konflikte vlastných rodičov. Svoje texty sa svedomite naučil naspamäť a aký herecký výkon podal počas svojho výstupu, už posúďte sami.

Súdna sieň pritom nemá byť ani zďaleka jediný projekt, v ktorom má v najbližšej budúcnosti spevák figurovať. V minulosti si už užil vystúpenie na koncerte Leoša Mareša, za ktorý zinkasoval 4-tisíc eur. Najnovšie sa podľa nepriamych slov TV Markíza objaví aj v jednej známej speváckej súťaži, hoci zatiaľ nie je jasné, aká presne bude Lackova úloha.

Video:

Zdroj │ Foto: TV Joj

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...