Survivor pozná svojho víťaza: Na TOTO minie 100-tisíc eur!

Dátum:

Diváci markizáckej šou Survivor spoznali po dlhých týždňoch vysielania očakávaného víťaza, ktorým sa stal po odhodlanom boji na ostrove sympatický Vladimír Čapek. 44-ročný Čech sa už od začiatku netajil tým, že jeho životným snom bolo, aby sa mohol zúčastniť obľúbenej šou, pričom bol fanúšikom jej zahraničných verzií.

V uplynulých hodinách odvysielala TV Markíza finále reality šou Survivor, v ktorom o výhru vo výške 100-tisíc eur zápasili dvaja českí súťažiaci. Kým v úvode relácie odcestovalo na ostrov dvanásť mediálne známych tvárí a dvanásť fanúšikov šou z Česka a Slovenska, do finále sa napokon prebojovali favorit súťaže Vladimír Čapek a Veronika Přikrylová. O osude najúspešnejších hráčov napokon rozhodovala porota, ktorá zvolila za víťaza IT konzultanta.

Ako Vlado prezradil pre Markízu, sledovať Survivor v televízii a zúčastniť sa ho, sú dve odlišné veci, pričom si musel zvyknúť na život v drsných podmienkach. Priznal, že najväčší problém mu robilo nosiť mokré topánky a oblečenie či spať bez vankúša, kým každá situácia ovplyvňovala jeho náladu. Víťaz reality šou, ktorý si pripísal na svoj účet fantastickú výhru, priznal, že spočiatku nikoho zo spoluhráčov nevidel ako súpera, len z pohľadu kmeňa chcel poraziť MAO. Po zlúčení vedel, že z hry musí dostať Tomáša a Nikol, zatiaľ čo vo finále túžil byť s Johy, ktorá s ním spolupracovala.

„Moje ťahy v sociálnej hre boli čisto strategické. Vyradil som svojich najväčších rivalov a zvýšil tak svoje šance na postup do finále. Moja hra bola o číslach, bez použitia falošných sľubov a klamstiev. Verím, že práve tieto aspekty sociálnej hry, ako aj výhry v dueloch, ocenila porota,“ priznáva víťaz relácie.

Napriek skutočnosti, že vo finále chcel byť skôr s Johy, nepodceňoval ani hru Veve, pri ktorej si však veril o čosi viac. „Niečo vo vnútri mi hovorilo, že drvivá väčšina hlasovala za mňa, že porota nie je zaujatá a môže oceniť hráčov. Veve mala dobrú sociálnu hru a vedela sa dobre vyjadrovať pred porotou. A aj keď som mal silné argumenty pre porotu, veľmi som sa obával, čo sa stane, ak ma Veve porazí v posledných piatich zápasoch,“ dodal na adresu súperky.

A na čo minie bojovník zo šou Survivor svoju výhru? „Mojím snom je mať to, čo väčšina ľudí má, a to je vlastné bývanie. Túžim mať dom so záhradou. Takže peniaze z výhry použijem len na to,“ prezradil otvorene pre Markiza.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...