Silvia Šuvadová patrí k unikátom slovenského šoubiznisu, pričom jej špecifickým vnímaním sveta doslova vyčnieva z radu. Aj napriek mnohým posmeškom zo strany Slovákov sa snaží upozorňovať na osvetu, ktorá má zachrániť celý svet.

Silvia sa stala jednou z najznámejších spiritualistiek v našich končinách, pričom si musela zvyknúť na nechápavé pohľady ľudí, keď začne hovoriť o priam nadpozemských záležitostiach. Sama priznala, že jej v osobnom živote najviac pomáha meditácia.

Práve na ňu upozornila aj v najnovšom videu, pričom prebehnúť mala hromadne po celom svete. Dôvodom majú byť nepokoje v USA po smrti Georgea Floyda, ktorý po policajnom zásahu zomrel v dôsledku zadusenia. „Posielali sme energiu, fialové a ružové svetlo cez naše srdce a ruky do Spojených štátov amerických a do celého sveta,“ uviedla Šuvadová, kým meditovala priamo v aute.

47-ročná herečka opisuje moment, keď tisícky ľudí na celom svete majú jedinú myšlienku a zámer, ktorým je pokoj v spoločnosti. Na Slovákov sa rozhodla apelovať, aby venovali 15 minút svojho drahocenného času a stali sa súčasťou nezabudnuteľného zážitku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Silvia Suvadova  |  Foto: IG/silviasuvadova, FB/Silvia Suvadova  |  Video: Streamable.com