Po tom, čo sa takmer pred polrokom Justin Bieber a Selena Gomez dali opäť dokopy, tvoria nerozlučnú dvojicu. Tentoraz si tento celebritný párik vybral pár dni voľna, aby si spolu užil čaro exotickej Jamajky. A neostalo iba pri tom!

Okrem vychutnávania si morských radovánok, ktoré tento obľúbený karibský ostrov ponúka, sa naplno venovali jeden druhému. O ich láske sa pritom nedá vôbec pochybovať. Stačí sa iba pozrieť ako vo vzájomnej spoločnosti žiaria a ihneď sú vyvrátené všetky domnienky neprajníkov!

Keď sa však na sociálnych sieťach objavili prvé fotografie z exotickej svadby na pláži, začalo sa šepkať, že tento mladý pár spečatil svoj vzťah večným sľubom. Bohužiaľ, tentoraz táto oslava lásky nepatrila im, ale blízkemu rodinnému príslušníkovi.

Justinov otec Jeremy sa totiž po dlhoročnom vzťahu konečne oženil s priateľkou Chelsey Rebelo. Pri tejto príležitosti sa stretla celá rodina a spoločne tak oslávili túto veľkú udalosť. Selena výborne zapadla do rodinného kruhu a veríme, že sa už čoskoro stane jej neoddeliteľnou súčasťou!

 

A takto sa spolu zaľúbenci bavili!

Zdroj: instagram, dailymail.com | Foto: facebook, instagram