Markíza odvysielala vo štvrtok večer pilotnú časť novej šou Svadba na prvý pohľad. Pred oltárom sa tak stretli sympatický Stano s večne usmiatou Gabikou. Nevesta však zo všetkého takmer vycúvala.

Svadba na prvý pohľad je nová šou televízie Markíza, ktorá sa divákom predstavila vo štvrtkový večer. Tím odborníkov pritom vyberal spomedzi cudzích ľudí dvojicu, ktorá by si mala padnúť do oka. Napokon spojili osudy vysmiatej veterinárky Gabiky a sympatického IT technika Stana.

Pár z východu sa po rozlúčke so slobodou, radosti, no aj pochybnostiach stretol pred oltárom. Na svadobnom obrade nechýbali ani dojaté rodiny mladomanželov, ako aj najlepší kamaráti a známi.

Nevesta však začala krátko pred sobášom pociťovať veľkú nervozitu a neubránila sa ani slzám. Chvíľu sa zdalo, že zo všetkého vycúva, no nakoniec našla odvahu a predstúpila pred budúceho manžela. Po ostýchavom dotyku rúk a nežnom bozku na líce si povedali svoje áno. Nikto zatiaľ nevie, ako dlho to manželom vydrží, no obidvaja sa chcú bližšie spoznať a neskrývajú vzájomné sympatie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza