10. januára zdrvila celý svet nečakaná správa o úmrtí jedného z najpopulárnejších hercov 90. rokov, ktorý bol súčasťou takmer každej domácnosti. Na večný odpočinok včera odišiel obľúbený herec a komik Bob Saget, pričom zomrel len pár hodín potom, ako vystúpil počas svojho turné so stand-up šou v Orlande.

Bob Saget sa preslávil po celom svete úlohou Dannyho Tannera v seriáli Plný dom, ktorý si obľúbili všetky vekové generácie a vďaka nemu dostal prezývku “otec Ameriky”. Príbeh hovoril o otcovi troch dcér, pričom ich po smrti manželky vychovával spolu s dvoma strýkami. V televíznom projekte vyrastali pred očami divákov najznámejšie dvojičky sveta Ashley a Mary Kate Olsenové, kým ďalšie deti stvárnili herečky Jodie Sweetin a Candace Cameron Bure. Okrem Plného domu prepožičal svoj hlas aj rozprávačovi v mimoriadne úspešnom seriáli Ako som spoznal vašu mamu.

Po boku Sageta sa roky objavovali známe hviezdy Lori Loughlin či John Stamos, ktorý je zo smrti priateľa absolútne zdrvený. “Som zlomený. Som zdeptaný. Som v úplnom a absolútnom šoku. Už nikdy viac nebudem mať takého priateľa ako on. Veľmi ťa milujem, Bobby,” napísal prvotnú reakciu jeho kolega. Herec bol vyhlásený za mŕtveho v hotelovej izbe v rezorte Ritz-Carlton v Orlande vo veku 65 rokov, pričom sa nenašli žiadne známky sebapoškodzovania či užívania omamných látok.

O to smutnejšie znejú slová z jeho posledného príspevku na sociálnej sieti, ktorý pridal len pár hodín pred smrťou, konkrétne po poslednom vystúpení na Floride. “Som späť v komédii, ako keď som mal 26 rokov. Myslím, že nachádzam svoj nový hlas a milujem každý moment. Dobre, vidíme sa o dva týždne,” napísal herec tesne pred smrťou, pričom sa už tešil na ďalšie vystúpenie. Bob Saget za sebou zanechal tri deti, ktoré mal s expartnerkou Sherri Kramer, a manželku Kelly Rizzo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: eonline.com, IG/BobSaget, Twitter/JohnStamos, fanpop.com, NBC News, YT