Svetoznámy spevák šokoval všetkých svojich fanúšikov nečakanou správou. Vo svojich 44-tich rokoch sa stal tretíkrát otcom dieťata, o ktorého príchode nikto ani len netušil. Rodičia prezradili, čo je za týmto tajomstvom…

Notoricky známy spevák Robbie Williams (44) sa stal tretíkrát otcom! Správu zverejnila nečakane na svojom instagramovom profile jeho manželka Ayda Field (39) a ukázala aj čiernobielu fotku s malou ručičkou. O nastávajúcom rodičovstve dvojice ale nikto nemal ani tušenia, a tak správa všetkých poriadne zaskočila. V našom šoubiznise nedávno prekvapila informácia o pôrode krásky z tanečnej šou Let´s Dance.

Rodičia malej dcérky, ktorá dostala krásne meno Colette Josephine Williams alebo len jednoducho “Coco”, prezradili, čo stojí za touto záhadou: “Rodina má v dnešnom svete rôzne podoby a táto mladá dáma, ktorá je biologicky naša, bola privedená na svet neuveriteľnou náhradnou matkou, ktorej budeme navždy vďační,” odhaľuje svetu svoje tajomstvo.

Robbie a Ayda, ktorí momentálne porotcujú v britskom X Factore po boku slávneho Simona Cowella, sú tak už približne mesiac šťastím bez seba a zrejme budú musieť rýchlo skĺbiť vyťažený pracovný harmonogram s novým, piatym členom rodiny. K dcérke Coco srdečne blahoželáme!

Robbieho dcérka Coco

 

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook, YouTube