Odkedy účinkuje v zábavnej show, Tvoja tvár znie povedome, Barborina sláva stále stúpa. Talentovaná herečka má za sebou osem rokov v šoubiznise, a ako sama tvrdí, konečne vie, ako sa predať. Neskrýva svoje spevácke nadanie, a aby dokonale napodobnila danú speváčku, robí maximum – aj napriek vlastnému nekomfortu. 

[sociallocker]Ako Lady Gaga musela zniesť nepohodlný priliehavý overal, kde bohužiaľ bolo vidieť viac, ako by chcela. V poslednej epizóde mala čo robiť, aby svoj bujný dekolt udržala na uzde a predišla tak trapasu. V kombinácii krátkych šiat mali problém pustiť z nej oči aj ženy, nie to ešte muži. Otázne teraz je, v čom sa objaví túto nedeľu, nakoľko má čo najvernejšie napodobniť Christinu Aguileru, ktorá už ukázala všetko.


,,Je jedno ako sa v tom ja cítim. Imitujem slávnych ľudí, ktorí to nosia bežne, či už v klipoch alebo na vystúpeniach. A ja sa s tým musím stotožniť, nech si o tom myslím čokoľvek,” vyjadrila sa pre čas.sk, na margo svojich pikantných outfitov.
Diváci však Barboru milujú a podporujú ju. Dokazujú to aj komentáre a odkazy fanúšikov na sociálnych sieťach. Sme zvedaví, čo predvedie najbližšie. S určitosťou ale môžeme povedať, že to bude slasť nielen pre uši, ale aj pre oči.

1

2

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]