Sympatický herec sa odhodlal k veľkému kroku: Svoju krásnu priateľku požiadal o ruku!

Dátum:

Rok 2017 ešte ani zďaleka nie je u konca, o čom svedčia aj radostné správy zo šoubiznisu, ktorých je stále neúrekom. Známy herec sa totižto odhodlal k veľkému kroku a svoju priateľku požiadal o ruku, ktorá nakoniec súhlasila.

Kellan Christopher Lutz, svetu známy len ako Kellan Lutz, je sympatický mladý herec, ktorého široká verejnosť pozná najmä vďaka filmovej ságe Twilight. V tejto obľúbenej snímke stvárnil silného upíra Emmetta Cullena. 32-ročný herec, ktorý sa venuje aj modelingu, si zahral aj v ďalších iných filmových počinoch ako Expendables: Nezničiteľní 3, Herkules, Tarzan alebo Vojna bohov.

Kellanovi sa nedarí len v tom profesijnom živote, ale aj v súkromnom. Herec na svojom Instagrame zverejnil príspevok, v ktorom prezradil, že rok 2016 bol pre neho skutočne výnimočným. Ešte v období, kedy bol slobodný mládenec, napísal list, ktorý venoval Bohu. V ňom boli obsiahnuté všetky vlastnosti i kvality, ktoré by chcel nájsť vo svojej budúcej pani manželke. Netrvalo dlho a do jeho života vstúpila žena, ktorá ho očarila doslova po viacerých stránkach. Tá je pre neho nielen životnou láskou, ale aj najlepším priateľom a vďaka tomu sa cíti byť veľmi požehnaný.

Jeho vyvolenou sa stala Brittany Gonzales, s ktorou randí približne rok. A podľa dostupných informácií sa tento fešný herec rozhodol pre veľký krok, pretože pokľakol pred svoju polovičku a požiadal ju o ruku. Svetový šoubiznis sa tak čoskoro dočká ďalšej celebritnej svadby!

Kellan & Brittany

Zdroj: Usmagazine.com | Foto: Instagram, depositphotos.com

Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...