Lucie Bílá (54) otvorila koncom septembra 2020 v historickom centre Prahy, neďaleko Karlovho mostu, brány „Divadla Lucie Bílé“, kam ju na slávnostnú otváračku prišiel podporiť aj syn Filip Kratochvíl (25). Opustí mladík bohémsky život cestovateľa a usadí sa v Čechách pri mame?

Lucie Bílá priviedla na svet syna Filipa 15. marca 1995, no ako sa podľa fotografii zdá, ten toho po nej veľa nezdedil. Elegantná dáma so šarmom a vkusom porodila bohéma užívajúceho si slobodu, voľnosť a cestovanie. Príchod druhej vlny koronavírusu ho však pritlačil vrátiť sa do rodných Čiech k svojej populárnej mame.

Aj keď to Filipa k pódiám neťahá, nejakú tú prácu v šoubiznise si už predsa len vyskúšal. V uplynulom roku sa podpísal pod produkciu Luckinho videoklipu k piesni Hořká jako rtuť, no jeho ambície siahajú niekam úplne inam. Po tom, čo mu počas štúdia vo Francúzsku učarovalo zahraničie, strávil jediný syn českej speváckej divy istý čas aj za oceánom v Spojených štátoch amerických. Jeho mama si je istá, že hneď, ako to situácia umožní, vyletí Filip opäť z hniezda, aby si plnil svoje sny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hořká jako rtuť

Zdroj: FB/Filip Kratochvil