Reality šou Farma 12 priniesla do slovenských domácností viacero neprehliadnuteľných osobností, medzi ktoré sa zaradil aj Michal Arbet z Hrachovišťa. Mladík sa pred televíznymi kamerami neraz posťažoval, že nemá šťastie v láske, pričom takmer okamžite po odchode zo statku si našiel vysnívanú ženu.

Farmársky “Tarzan” Michal Arbet sa na nezáujem žien po príchode na Farmu ponosovať rozhodne nemohol, nakoľko po vypadnutí sa mu ozývalo viacero fanúšičiek. Jeho srdce si napokon získala krásna hnedovláska Katarína, s ktorou sa zoznámil prostredníctvom sociálnej siete. „Ja sa netajím tým, že mi je blízky farmársky spôsob života a tej dievčine je to sympatické. Vieš čo je paradox? Že ja čisto dedinčan a ona meštiansky typ človeka. Ale má teda blízko k týmto veciam,“ povedal svojho času Michal, kým 12. marca minulého roka si povedali svoje životné áno.

Dlhovlasý fešák sa na markizáckom statku síce prezentoval ako hrdý muž, ktorému nie je manuálna práca cudzia, no po svadbe nešetril romantikou ani na verejnosti. „Milujem život, lebo mi dal Teba. Milujem Teba, lebo Ty si môj život,“ napísal svojho času mladoženáč. Aj keď exfarmár nie je na sociálnych sieťach aktívny, po dlhých týždňoch mlčania sa predsa len podelil o krásnu správu a publikoval fotografiu, na ktorej je jeho manželka v pokročilom štádiu tehotenstva. K záberu napísal len výstižné “prekvapenie” so srdiečkami.

Jeho partnerka bola o čosi zhovorčivejšia a Michalovi venovala zopár krásnych slov: ,,Láska moja, odkedy ťa poznám, milujem ťa každým dňom viac a viac. To, čo je medzi nami, a čo nás čaká, je najviac. Prišiel si mi do života nečkane a to, čo sa nám podarilo za ten rok, je zázrak. Nie každý má také šťastie a má doma taký poklad, ako si ty, a teraz budeme mať jeden náš spoločný,“ napísala. Budúcim rodičom srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/mickey__jaeger, farma.markiza