Pred pár dňami sa dostala na verejnosť informácia, že Rytmus mal dovolenku na Miami tráviť v spoločnosti peknej blondínky Silvie Slobodovej. Hoci táto otázka Rytmusa naštvala, na verejnosť unikli ich tajné SMSky.

Pluska prišla so šokujúcou informáciou o tom, ako mal Rytmus tráviť dovolenku na Miami. Hoci tam mal pôvodne ešte zadaný raper byť sám, zdá sa, že to tak celkom nebolo. Silvia pomáha okrem iného Slovákom rozbiehať biznis v Amerike a zrejme takto sa zoznámila aj s Patrikom. Podľa zdroja mali tráviť čas rozhovormi, na pláži ale aj dôvernosťami a spoločným varením, foto >>> TU <<<.

Ešte viac odhaľujú ich súkromné správy, ktoré si počas pobytu v Amerike vymieňali. Rytmus mal Silvii zalichotiť slovami, že mu sedí ako človek a je rád, že sa s ňou nevyspal, pretože takto majú vyšší level vzťahu. Rovnako nešetril prejavmi, ako si s ňou rozumie a že je príťažlivá ako žena. Silvia mala byť ešte odvážnejšia a prezradila raperovi, že nechce zvádzať zadaného muža, no odstrihnúť ho nedokáže: “Ale rada s tebou trávim čas, neviem sa tomu ubrániť, že mám rada tvoju spoločnosť,” vyznala sa. Aj keď na túto správu zareagoval Rytmus strohejšie, ktovie, či sa niečo zmení potom, ako sa doma definitívne rozišli s Darou.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram