Televízia Markíza sa rozhodla v roku 2018 zabodovať speváckou šou Česko – slovenská Superstar. Dokonca už dnes máte možnosť prihlásiť sa na kastingy, v prípade ak chcete získať rozprávkovú výhru a potenciálnu kariéru. No nebolo jasné, kto zasadne do kresiel porotcov. Až doteraz!

Nový rok prinesie možnosť televíznym staniciam aby si pre seba ,,ukradli“ čo najväčší počet divákov. Aj z tohto dôvodu sa televízia Markíza v spolupráci s televíziou Nova rozhodla zaujať hneď na začiatku roka. No pokiaľ očakávate ,,staré“ okukané celebrity, možno vás potešíme. Tvorcovia sa totiž rozhodli zariskovať a vybrali si zmenu.

No aj napriek inováciám, Paľo Habera má svoje miesto v porote isté. Práve on stelesňuje rázneho kata, ktorý povie svoj názor bez servítky. ,,Tentoraz však bude iba jedna žena. K Haberovi sa posadia Katka Knechtová, Ben Cristovao a ešte Matej Ruppert,“ uviedol dôveryhodný zdroj pre Fakt24.sk.

Portál Fakt24.sk uviedol, že členovia poroty sa vyberali z desiatich vybraných známych mien, pričom išlo o profesionálne výbery. Práve Katka Knechtová má byť náhradníčkou za speváčku Daru Rolins, s ktorou sa zo začiatku počítalo.

Porota v Československej Superstar 2018

Zdroj: Fakt24.sk  |   Foto: Facebook, Instagram, Pixabay