Nevedno, ako to známa slovenská herečka dokázala, no podarilo sa jej utajiť celé svoje tehotenstvo aj pôrod. Až keď sa prekecol v televíznej relácii jej kolega, prasklo dobre strážené tajomstvo, že je už šťastnou mamičkou!

Jojkárska herečka Danica Matušová, ktorá zahviezdila v seriáli 1890, poriadne prekvapila všetkých fanúšikov. Celých deväť mesiacov sa jej totiž podarilo tajiť pred verejnosťou svoje tehotenstvo a málokto vedel aj o tom, že už stihla priviesť svoje dieťatko na svet. Jej tajomstvo „bonzol“ až Marej Majeský potom, ako to prezradil v markizáckom Teleráne, kde bol pozvaný spolu s bratmi Vinczeovcami.

„Srdečne pozdravujem Erika Peťovského, lebo myslím včera či predvčerom sa mu narodilo dieťa s Danicou Matušovou,“ povedal Majeský len pred pár hodinami. Doposiaľ nie je známe, či má dvojica dievčatko alebo chlapčeka, no v každom prípade srdečne blahoželáme. Danica sa tak postarala o rozšírenie radov našich herečiek, ktoré rovnako len nedávno porodili. Z chlapčeka sa odnedávna teší Helena Krajčiová a trojnásobnou mamičkou sa stala Zuzana Kanócz.

Danica Matušová sa sala mamou

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza │ Foto: Facebook, Pixabay