Dara Rolins (47) patrí k najúspešnejším speváčkam slovenského aj českého šoubiznisu a diár má zaplnený na dlhé mesiace dopredu. K Darinej kariére patrí aj dokonalý imidž a upravené fotky. Teraz sa ale rozhodla speváčka ukázať svoju pravú tvár.

Dara Rolins má svoj Instagram bohatý na zábery zo súkromného života, ale aj z koncertov či fotení na titulky časopisov. Väčšinou však speváčka na profesionálnych fotkách pôsobí priam dokonale a na tvári nie je vidieť žiadnu nedokonalosť. “Viem, že mi občas pod fotky z časopisov píšete, že to s tou retušou preháňam. Je to v prvom rade voľba redakcie a v neposlednom rade v moci fotografa. Ide o jeho videnie, rukopis, prejav, talent, proste umelecká sloboda. Viem a chápem, občas si aj ja prídem príliš dokonalá. Myslím na niektorých fotkách. A ani omylom nie som,” priznáva sa Dara.

Speváčka odhalila, že o svojich nedostatkoch veľmi dobre vie: “Dôverne poznám všetky svoje prednosti aj chyby. O správnom uhle, kúzle svetla a okamžiku ani nehovorím. Od toho máte možnosť vidieť nás na našich Instagramoch a v instastorkách takto “normálnych”, domácich, v pohybe, s chybami, vráskami, proste všetkým prirodzene ľudským. Ani mňa nebaví dívať sa na preretušované, prefiltrované krásky, ktoré potom s realitou nemajú nič spoločného,” dodáva.

Dara tak zverejnila svoju tvár celkom zblízka a nechala vyniknúť všetkým vráskam, ktoré bežne nie je vidieť. Speváčka nedávno otvorila aj svoju 13. komnatu so slovami, že aj keď zarába milióny, jedna vec jej robí obrovské výčitky. Ukázala tak, že i ona je žena z mäsa a kostí a aj jej zovňajšok podlieha zákonom času. Vrásky však nie sú ničím, za čo by sa mala žena hanbiť a mnohé pôsobia v zrelšom veku dokonca krajšie ako ich mladé rovesníčky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: Instagram/dararolins_vermi