Taktika sa na Farme rozbehla v plnom prúde a každý začína špekulovať, ako sa v hre udržať čo najdlhšie. Martin Šmahel ako prvý duelant vymyslel spôsob, ktorým chce pôsobiť na psychiku farmára týždňa Petra.

Taktické hry na Farme naberajú na obrátkach a kým doteraz farmári využívali skôr líškanie či predstieranie zranení (prípadne tehotenstva), Martin Šmahel posunul túto činnosť na nový level. Rozhodol sa totiž, že farmára týždňa Petra Harezníka poriadne rozhádže. Po statku dal rozšíriť fámu, že si chce do duelu zobrať jeho najbližšiu osobu Táňu a informácia sa doniesla aj k nemu samotnému.

Petrova reakcia bola nahnevaná a fitnessákov výber označil za zbabelosť. Hoci sa Táňa súboja nebojí a z očí do očí si to už povedali aj s Martinom, Peter bol stále na vážkach. Napokon ale predsa len označil za duelanta Martina a tomu neostáva nič iné, len vysloviť meno súpera.

Otázne je, či si svalnáč z Markízy naozaj napokon vyberie Táňu, alebo vsadí na vyrovnaný súboj a po jeho boku sa objaví Dominik či Michal. Ešte väčšiu neistotu do situácie vnášajú posledné Martinove slová, ktoré vyslovil pri spoločnom stole: “Chcel som sa rozhodovať rozumom, ale nakoniec som sa rozhodol srdcom.” Žeby sa chystal prvý zmiešaný duel tejto série?

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube, Facebook