V uplynulých hodinách odštartovala na obrazovkách TV JOJ veľkolepá súťaž Česko Slovensko má talent, kde sa pred prísnou porotou ukázali stovky fantastických súťažiacich. Jednou z nich je aj mladá speváčka Polina, ktorá za svoj výkon dokonca získala “Zlatý buzzer”!

Jubilejná desiata séria šou Česko Slovensko má talent začala skutočne grandiózne, pričom divákov aj porotu absolútne očarila len 13-ročná speváčka Polina Babii. Mladá Ukrajinka, ktorá je v dôsledku nepokojov v jej krajine približne tri mesiace na Slovensku aj s mamou a sestrou, prišla do televíznej súťaže, kde po vystúpení získala nielen standing ovation, ale aj priamy postup do finále. Marta Jandová jej okrem zlatého buzzeru povedala aj to, že svojim talentom môže urobiť šťastnými milióny a milióny ľudí.

„Bolo to veľmi príjemné počuť takéto slová od takej veľkej hviezdy, ktorá už niečo v živote dosiahla. Videla v živote už veľa kreatívnych vystúpení a som vďačná za slová, ktoré mi povedala,“ povedala v zákulisí Polina, a zároveň dodala: “Som rada, že som tu a mám príležitosť vystupovať v Česko Slovensko má talent. Chcem sa poďakovať celému Slovensku a všetkým za to, že prijali Ukrajincov a pomáhajú im. Chcem svoje víťazstvo venovať Ukrajine, všetkým ľuďom, ktorí bránia naše sny, našu zem. Všetkým veľmi ďakujem a moje víťazstvo je vaše.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV JOJ