Peter Harezník len nedávno mierne potužený alkoholom šokoval, keď Táni Brunayovej z ničoho nič povedal tie najosobnejšie slová. Po jeho vyznaní sa rozhodla zareagovať aj samotná Táňa, ktorá všetkých poriadne prekvapila…

Peter sa stále ťažšie dokázal tváriť, že považuje kučeravú farmárku len za kamarátku a po nedávnej oslave na Farme, kde sa všetci potužili alkoholom, z neho vypadlo nečakané vyznanie. Keď sa s Táňou večer objali, Peter jej do uška zašepkal tie najosobnejšie slová: „Aj tak ťa ľúbim, naozaj,“ vypadlo z Petra.

Ešte prekvapivejšia je ale reakcia samotnej Táni, ktorá si vážny rozhovor o citoch kamionistu nechala na ďalší deň, keď všetci vytriezvejú a poriadne sa vyspia. Večer však Petrovi povedala, že ho má rada, čo jej opätoval slovami: „Aj ja, moc, moc, moc. Dobrú, miláčik.“ To, čo ale na druhý deň prezradila pred kamerami, nečakal zrejme nikto: „Si ma zaskočil včera. Som myslela, že to len tak zo srandy vravíš,“ začala slovami, ktoré Peter odbil s tým, že niečo také by zo srandy nevravel.

Táňa však pokračovala: „Práve preto som nevedela, že čo teraz,“ premýšľa zmätená farmárka, ktorá na záver priznala, že takéto slová nepočúva od muža veľmi často. Dokonca ich podľa svojich slov nepočula ešte nikdy! Ako bude pokračovať vzťah dvojice po týchto silných slovách, sa dozviete už v najbližších dňoch.

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube