Tatiana Brunayová (31) sa od začiatku hry netají svojím zámerom na statku, ktorým je predovšetkým zábava. V posledných dňoch ale zadaná mamička svoje aktivity stupňuje. Jej priateľ ale konečne zareagoval, no jeho slová na Tánine video s Petrom sú viac ako prekvapivé.

Táňa má v súkromí priateľa Paľa a vychováva malú dcérku. Ani to jej však nebráni v tom, aby si Farmu užívala plnými priehrštiami. Hoci sa doteraz hovorilo skôr o Michaele a Dominikovi, Táňa si získala pozornosť celého statku v priebehu pár dní. Jej odvážne správanie si všetci všimli už pri popíjaní, kedy sa bozkávala s ďalšou farmárkou, no najviac diskutovaným je jej vzťah ku Petrovi Harezníkovi. Hoci dvojica tvrdila, že ide len o kamarátstvo a podpichovanie, ktovie, kde je napokon pravda?

Pred pár dňami totiž uniklo video, na ktorom dvojica farmárov leží v posteli, ktorou lomcujú čudné pohyby a zvuky a neprekáža im ani to, že Miša leží len pár centimetrov od nich.  Najnovšie sa hovorí na statku medzi farmármi aj o tom, že malo dôjsť k zblíženiu s týmto farmárom.

O Táninej obľube v pánskej spoločnosti sa rozhovoril aj fitnessák Martin Šmahel: „Mám pocit, že je nejaká nevybúrená. Ako keby to tu chcela všetko prevrátiť hore nohami, hlavne chlapov. Dobrý pocit z toho nemám, ale tak nech si rieši, čo potrebuje. Možno, že na to prišla na Farmu,“ prezrádza v dokrútke Martin Šmahel, ktorému boli podľa vlastných slov jej vtieravé dotyky nepríjemné.

Na nočné video Táni a kamionistu Petra reagujú ostro aj fanúšikovia Farmy, ktorí pre správanie farmárky nemajú príliš veľa pochopenia. Zábery zo spálne sa však prostredníctvom sociálnej siete dostali už aj k Táninmu priateľovi Paľovi a ľudia ho v komentároch ľutujú, kým iní sa posmievajú. Reakcia jej muža bola ale viac ako prekvapivá: „Všetko ide podľa scenáru,“ tvrdí muž, ktorý Táňu doma očakáva.

Potom, ako ho však ktosi v komentári ešte viacej vyprovokoval, sa už ale nezdržal a svoju polovičku bránil zubami, nechtami:Ona tam s nikým netr*kala, tak pozor, čo hovoríš. Za to, že všetci ležali v jednej posteli, automaticky musia tr*kať, to je len tvoj názor,“  obraňuje kučeravú farmárku. Na jeho obhajobu zareagovala aj samotná Táňa, ktorá poslala mužíčkovi pusinku. Je tak zrejmé, že Táňa je už pravdepodobne doma a ani zverejnenie nočného videa neotriaslo základmi jej rodiny. Krátko na to však Paľo celú konverzáciu zmazal a čo sa deje za dverami ich domu, vedia len oni.

Zdroj: slovakwoman.sk  │  Foto: YouTube, TV Markíza