Rodina slávneho hokejistu má hlavu v smútku. Aj napriek tomu, že verili v zázrak, nakoniec sa budú musieť zmieriť so smrťou milovanej dcéry a vnučky. Rodičia zosnulej Hannah zverejnili stanovisko, ktoré fanúšikov dojalo k slzám.

Kanadský hokejista Jordan Staal (29) sa spoločne s manželkou tešil na dievčatko. No budúca mamička Heather cítila, že niečo nie je v poriadku. Lekári následne diagnostikovali bábätku vrodenú poruchu, no aj napriek tomu rodina dúfala, že po pôrode zvládne náročnú operáciu.

Nanešťastie, dieťatko, ktoré dostalo meno Hannah veľmi skoro po pôrode zomrelo. Manželia sa zomkli a nechceli sa k ničomu vyjadrovať. Je to pochopiteľné, keďže ide o nesmierne bolestivú záležitosť. No podpora, ktorou boli obklopení, ich názor zmenila.

Úspešný hokejista z tohto dôvodu zverejnil stanovisko v mene svojej rodiny. ,,Naša malá Hannah mala vrodenú chybu, no aj napriek tomu sme sa modlili za zázrak alebo sme aspoň dúfali, že s ňou strávime viac času. Aj napriek tomu sme vďační za ten krátky čas, ktorý sme s ňou mohli byť. Sme absolútne ohromení podporou zo strany priateľov, rodiny a hokejovej komunity. Chceme vám len povedať, že si to vážime a ďakujeme,“ napísal na sociálnej sieti.

Zdroj: expn.com  |  Foto: Facebook, Youtube, Instagram