Aj Superstar prináša zaujímavé príbehy ľudí a ťažký osud 17-ročného Ladislava Angyala by sa zaiste hodil aj do Siedmeho neba. Niet o tom pochýb, že jeho príbeh chytí za srdce aj vás.

Usmievavý a skromný Laci, ako ho všetci kamaráti volajú, žije sám s ochrnutou mamou na pol tela. Tá trpela detskou obrnou, pretože jej matka bola narkomanka a drogy užívala aj počas tehotenstva. Otec zas pred synom a rodinou uprednostnil fľašu alkoholu. Ladislav sa odmala staral o mamu a aj v súčasnosti do ich skromného príbytku v rómskej bytovke pozháňal všetky veci práve on. V minulosti dokonca hrozilo, že skončí v detskom domove, tak preto je teraz veľmi rád aj za takéto provizórne podmienky.

“Mojím snom je nemať taký život, ako som mal v detstve. Naše bývanie nie je nič extra, ale máme strechu nad hlavou, kúrenie a sociálne zariadenia,” povedal na kástingu vždy dobre naladený Ladislav. Aj matka chlapca by bola rada za lepšie životné podmienky. Laci si už dokonca v 17-tich rokoch privyrába ako futbalový rozhodca, ale možno čoskoro naozaj zmení profesiu, pretože jeho vlastná pesnička Pošta očarila celú porotu a mladík si vyslúžil postup ďalej. Vyzerá to tak, že Miro Jaroš bude mať v budúcnosti v tvorbe pre deti novú konkurenciu.

Ladislav Angyal – Pošta

https://www.youtube.com/watch?v=N1iF1xBmlaU

Video: YouTube