Babyboom na Slovensku naberá na obrátkach! Potom, čo svoje tehotenstvo priznali známe tváre jojkárskej relácie Top Star Soňa Skoncová a Alexandra Orviská či poslankyňa Monika Beňová, zdá sa, že do klubu mamičiek sa pridá aj kráska z markizáckej Farmy. Statok jej tak nemusí priniesť len rozprávkovú výhru vo výške 75 000 eur, ale aj klbko šťastia v podobe potomka!

Nikol Fridrichová má hlavu v smútku. Ešte sa za ňou poriadne ani nezatvorili dvere a Henrich Kuľko už zvádza jej najlepšiu kamarátku Rebeku. Tá už má napísanú históriu aj s Erikom Zahorjanom či Matúšom Jarošom, no smútok a prázdne miesto v srdciach po vypadnutí temperamentnej Bratislavčanky sa obom farmárom zaháňajú najlepšie spolu. A ako to už býva zvykom, pod vplyvom alkoholu a v objatí.

Rebeka sa však netrápi tým, čo by si o jej afére pomyslela Heňova ex-Nikol, má totiž celkom iné problémy. Všetko nasvedčuje tomu, že sa musí pasovať so zjavnými tehotenskými príznakmi, ktoré skľučujú jej žalúdok. Ranné nevoľnosti síce nemusia znamenať, že je Rebeka skutočne v požehnanom stave, no jej súperky Katka Pohančaníková a Beáta Rusnáková si v spovedeľnici vyžiadali práve tehotenský test. Komu je určený zatiaľ ostáva otázkou, ktorá by mala byť zodpovedaná v daľšej epizóde Farmy na Markíze.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/y6sijz

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, streamable.com