Mediálny ošiaľ okolo Jasminy Alagič a Rytmusa pomaly utíchol a nadšená dvojica sa už s radosťou pripravuje na príchod svojho prvorodeného potomka. Moderátorka však všetkým svojim fanúšikom vyrazila dych poslednou zverejnenou snímkou, keď ju dokonca začali nazývať nádherným anjelom.

Pre 29-ročnú moderátorku Jasminu Alagič bol uplynulý rok plný zmien, ale najmä mimoriadne pozitívnych chvíľ. Okrem toho, že sa do povedomia verejnosti dostala ako moderátorka šou Česko Slovensko hľadá Superstar či spevácka favoritka mimoriadne obľúbenej relácie Tvoja tvár znie povedome, stretla aj muža svojho života. Práve s ním síce musela čeliť extrémnemu verejnému záujmu, no po búrke vyšlo slnko a dvojica si dnes vychutnáva spoločný život v dome neďaleko Bratislavy.

Modelka a televízna osobnosť balkánskeho pôvodu je aktuálne v šťastnom očakávaní svojho prvého bábätka, čo spolu s Rytmusom oznámili fanúšikom práve počas vianočných sviatkov. Budúcu maminu síce atakujú mnohé ženy s všakovakými radami ohľadom tehotenstva či dieťaťa samotného, avšak Jasmina im slušne vyjadrila svoj názor. Tentokrát plavovláska zverejnila snímku v nádherných šatách s krídlami, na ktorej vyzerá doslova božsky. Tehotnú tvár Markízy a Fashion TV označujú fanúšikovia za anjela a z fotografie doslova nedokážu odtrhnúť oči. Prečo? To pochopíte naozaj rýchlo!

“Poď sa nechať unášať spokojným životom”

Zdroj: Instagram/JasminaAlagic