Spoločnosť Telekom oznámila zákazníkom, že už čoskoro pristúpi k zmene v poskytovaní svojich služieb. Od 1. septembra chystá po desaťročiach ukončenie služby, ktorú si už nebude možné aktivovať. Úplné zavŕšenie služby Telekom plánuje na začiatok roka 2024. 

Ako informuje portál Fontech, Telekom plánuje po desaťročiach ukončiť pre zákazníkov svoju službu. Jedná sa o odkazovú schránku, službu na ukladanie odkazov v čase nemožnosti prijať hovor či mimo pokrytia, ktorú mieni postupne odstaviť. Prvé kroky pritom plánuje na 1. septembra, kedy už nebude možné aktivovať si nové mobilné ani fixné odkazové schránky.

Zákazníci s už existujúcimi schránkami môžu službu využívať ešte pár mesiacov. Začiatkom roka 2024 ale Telekom podľa všetkého úplne ukončí schránky, o čom budú zákazníci včas vopred informovaní.

Dôvodom pre tento krok má byť malé využitie služby u zákazníkov s klesajúcim trendom. Telekom má pre klientov aj ďalšiu novinku, a tou je dohoda s O2 o zdieľaní mobilnej siete, ktorá bude mať pozitívny vplyv na pokrytie aj kvalitu signálu zákazníkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: fontech.startitup.sk | Foto: FB/Telekom SK