Piatok na Markíze sa opäť niesol v znamení romantiky, o ktorú sa postarala šou Ruža pre nevestu. Pätnásť krások sa v súťaži uchádza o srdce príťažlivého gentlemana Tomáša Tarra, ktorý, zdá sa, priťahuje všetky finalistky šou. Jedna z nich je však spomedzi ostatných doslova neprehliadnuteľná.

Druhá epizóda reality šou Ruža pre nevestu sa niesla v znamení prvých intríg i žiarlivosti, čomu sa však zatiaľ vyhýba Tereza Kosecová. 24-ročná rodáčka zo Žiliny už odmalička inklinovala k športu, umeniu a vystupovaniu pred publikom. Kým dnes sa venuje spravovaniu dlhodobých stratégií pre firmy či rôzne značky a ich komunikáciu na sociálnych sieťach, diváci si ju v šou všimli predovšetkým vďaka netradičnému vzhľadu.

Teri totiž zdobia masívne tetovania po celom tele, pričom odlišnou ju robia aj dlhé čierne dredy. Krásku, ktorá v roku 2018 nastúpila na Univerzitu Komenského v Bratislave v odbore žurnalistika, by ste však v minulosti zrejme absolútne nespoznali. Na starších záberoch ju totiž môžete vidieť nielen bez mnohých tetovaní, no taktiež s vlasmi po plecia, či dokonca s blond hrivou! Zdá sa, že Tereza je skutočný chameleón!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/terinka_a, mona_abir, kubis_pht, tvmarkizaofficial