Televízia Markíza v spolupráci s TV Nova avizovali veľkolepý návrat šou Hlas Česko Slovenska, ktorá sa už onedlho vráti na obrazovky oboch krajín. Ako sa zdá, okrem novej zostavy koučov produkcia stavila aj na absolútne novú moderátorskú dvojicu, pričom výnimočne pôjde o dve ženy.

Spevácka súťaž The Voice je už za dverami, pričom v novej zostave porotcov sa objavia Jana Kirschner, raper Kali, Vojta Dyk a rocker Pepa Vojtek. Okrem nich sa tvárami šou stane aj krásna speváčka Tereza Kerndlová, ktorá je mimoriadne populárna práve u našich českých susedov. „Bude tam iba moja osoba, moje pocity, moja úprimnosť a rozhodne budem sama sebou. Už teraz sa veľmi teším na ďalšie natáčanie a som presvedčená o tom, že by ste si nemali nechať The Voice Česko Slovenska ujsť a byť pri tom s nami,“ prezradila Tereza pre TV Markíza.

Ako televízia pred pár minutami uviedla, jej moderátorskou partnerkou sa tentokrát nestane žiadny muž, ale multitalentovaná hudobníčka Mária Čírová. Hviezda slovenských pódii sa blysla už ako moderátorka šou O 10 rokov mladší, kde si získala podporu množstva divákov. „Na nakrúcanie The Voice Česko Slovensko sa veľmi teším a som nesmierne šťastná, že môžem byť súčasťou práve tohto formátu – najväčšej televíznej hudobnej šou v Česku a na Slovensku,“ povedala nadšená mamička dvoch detí.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/MariaCirova, thevoiceceskoslovensko