Hviezdy predpovedajú každému znameniu zverokruhu inú životnú cestu, ktorá zahŕňa radostné aj bolestivé chvíle. Pre štyri z nich by však mal byť rok 2020 viac ako priaznivý, pričom by sa mohlo zdať, že sa narodili pod ,,šťastnou hviezdou“. Ste medzi nimi aj vy?

BARAN

Ľudia narodení v tomto znamení pracovali v priebehu minulého roka poriadne tvrdo, pričom ich čaká náročná práca aj v roku 2020. Dôjde však k zmene, keďže sa im konečne zúročí to, na čom tak dlho pracovali. Budú tak mať pocit zadosťučinenia. Barani tak môžu v novom roku očakávať zvýšenie platu, povýšenie v práci či spoločenské uznanie. V prvom rade si musia dôverovať a následne na seba budú môcť byť právom hrdí.

RAK

Pre rakov bol rok 2019 chaotickým obdobím, ktoré bolo plné pracovného stresu a narušených vzťahov. Vďaka tomu však ľudia s týmto znamením presne vedia, čo od roka 2020 chcú. Do života im prídu noví ľudia, emócie i šťastie, a teda presne to, čo im tak veľmi chýbalo. Budú tak mať konečne pocit, že sa nachádzajú na správnej životnej ceste, pričom opäť získajú stratenú sebadôveru.

VÁHY

Váham minulý rok úplne zlomil srdce. Mnohé si prešli veľkou bolesťou, ktorá ich stála veľmi veľa sĺz. Rok 2020 ich však uzdraví, pričom im dá príležitosť vybudovať všetko nanovo. Mali by sa tak tešiť na ,,odškodné“. Aj keď si prešli ťažkým obdobím, najbližšie mesiace môžu byť tie najkrajšie.

KOZOROŽEC

Minulý rok sa dostali ľudia narodení v tomto znamení do stereotypu. Venovali sa predovšetkým práci a nemali takmer žiadny spoločenský život. Od nového roka sa však všetko radikálne zmení. Budete zažívať nové dobrodružstvá a viac času strávite s rodinou i priateľmi. V roku 2020 nebudete len prežívať, ale začnete konečne žiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: horoskop-tarot.sk  |  Foto: YouTube